ZOSTAŃ DZIAŁKOWCEM!!!

          Własnoręcznie wyhodowana cukinia, pomidor i kawałek zielonego trawnika oraz międzypokoleniowe rozmowy z działkowcami emerytami, którzy zawsze służą radą i pomocą.

   Spędzanie czasu w kontakcie z przyrodą poprawia koncentrację, dodaje energii. Czas „pogrzebać” w ziemi! Posiadanie działki ogrodowej daje chęć do życia, obowiązek wobec roślin, motywuje do wyjścia z domu. Każda godzina spędzona na działce to lepsza kondycja, mniej wizyt u lekarza i w aptece. Oprócz emerytów, z działek korzysta coraz więcej młodych rodzin z małymi dziećmi, którzy niezaprzeczalnie doceniają znaczenie zdrowych, własnych warzyw i owoców.

Rodzinny Ogród Działkowy w Środzie Śląskiej dysponuje ładnymi działkami z altanami a nawet z własnym ujęciem wody (studnia). Ogrody czekają na chętnych  do ich  przejęcia i zagospodarowania.

Opłaty związane z wstąpieniem do Polskiego Związku Działkowców nie są wygórowane, natomiast otrzymanie działki z altaną, drzewami owocowymi i krzewami w pełni te koszty rekompensują. Wczesną wiosną następuje duże zainteresowanie wstąpieniem do PZD i dzięki zasadzie „kto pierwszy ten lepszy” chętni mają największy wybór najlepszych altan i działek. Zatem kto pierwszy ten wygrany!

 

Zarząd zaprasza na ul. Białoskórniczą 1A w Środzie Śląskiej.

Wtorek      15:00-17:00

Czwartek   15:00-17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *