Zdjęcia z uroczystości rozdania nagród w konkursie na najładniejszą działkę

Najładniejsze działki w 2018 roku.

Konkurs na „Najładniejszą działkę w 2018 r.” zorganizowany w PZD Rodzinny Ogród Działkowy XX- lecie w Środzie Śląskiej, został rozstrzygnięty. Dziękujemy uczestnikom i gminnym władzom  samorządowym za wsparcie naszej działalności.

Stół
R
Prezes
grupowe
R
PlayPause
previous arrow
next arrow
 

Organizacja konkursu z nagrodami stała się już kilkuletnią tradycją, a działkowcy coraz więcej dbają o swoje ogródki. Tegorocznymi laureatami zostali:

I miejsce- Państwo Marta i Sławomir Wilczyńscy

II miejsce-Pan Władysław Pająk oraz Pan Jan Rosiak

III miejsce Państwo Maria i Mieczysław Adamscy

Wyróżnienie – Pani Danuta Galuś.

Duży wkład w upiększaniu ogrodów i polepszaniu naszej infrastruktury ma Pan Adam Ruciński Burmistrz Środy Śląskiej kadencji 2014-2018, który jako pierwszy burmistrz w historii ROD w Środzie Śląskiej wizytował nasze ogrody, poświęcając niemało czasu, aby osobiście poznać potrzeby działkowców. Dzięki takiej wizji lokalnej otrzymaliśmy dotację z Urzędu Gminy i Miasta na budowę wielu studni abisyńskich w miejscach ogólnodostępnych na terenie działek. W strumieniu pomocy znalazły się również pieniądze na modernizację i wymianę zniszczonych ogrodzeń. Szczególnie dziękujemy za wykonanie nowej drogi dojazdowej oraz parkingu przy drugim polu ogrodu. Dzięki takim inwestycjom, Zarząd  ROD XX lecie w Środzie Śląskiej w 2018 roku pozyskał 30 nowych działkowców z rodzinami które chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że współpraca z Panem Burmistrzem w następnych latach będzie spotykać się z taką samą przychylnością i zrozumieniem.  

 

ZARZĄD ROD XX-LECIE

 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *