Podziękowanie dla Pana Adama Rucińskiego Burmistrza Środy Śląskiej

                                      

Minął ponad rok odkąd  Rodzinny Ogród Działkowy XX Lecie PZD zmienił siedzibę z ul. Białoskórniczej na nową,  mieszcząca się w  Środzie Śląskiej w Centrum NGO przy ul. Konstytucji 3 Maja nr. 11.

Zarząd wyraża wdzięczność Panu Burmistrzowi Adamowi Rucińskiemu za inicjatywę  umieszczenia  wszystkich organizacji pozarządowych  w jednym miejscu. Posiadamy znakomite warunki lokalowe ze wszystkimi dogodnościami do prowadzenia  działalności statutowej (internet, telefon stacjonarny i węzeł socjalny). Możemy liczyć na pomoc informatyka  w trudnych sytuacjach ze sprzętem IT, a także mamy wsparcie Pana Dyrektora Domu Kultury, (który jest odpowiedzialny za cały budynek NGO) w kontekście dodatkowego wyposażenia.

Nawet podczas  najgorszych dni związanych z pandemią Covid-19  mogliśmy spokojnie prowadzić działalność i nie byliśmy zmuszeni zamykać biura ze względu na zapewnienie nam wszelkich warunków sanitarnych. Zarząd dziękuje Panu Burmistrzowi i Radzie Gminy za przydzielane nam dotacje, które sukcesywnie  pozwalają poprawiać infrastrukturę ogrodową oraz dokonywać zakupów najpotrzebniejszego sprzętu do jej utrzymania. Świetne warunki lokalowe sprzyjają odbywaniu  posiedzeń zarządu, szkoleń nowych działkowców a także przeprowadzenia Walnego Zebrania członków  PZD,  co w poprzedniej siedzibie nie było możliwe.

Zawsze korzystamy z okazji, aby zachęcić mieszkańców do  zostania działkowcem. Posiadamy wolne działki, więc biorąc pod uwagę, że nastała moda na uprawy ekologiczne i bycie EKO, satysfakcja ze spożycia wyprodukowanych przez siebie warzyw i owoców na posiadanej działce gwarantowana. 

                                                                     Zarząd ROD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *